Oferta produktowa dedykowana do szerokiego grona wymagających Klientów biznesowych, w ramach której Klienci otrzymują kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne obejmujące wysokiej klasy transmisje głosu i danych wraz z usługami dodanymi oraz usługi internetowe.
Internet
Internet DSL
Informacje o produkcie
Internet DSL to stały i szybki dostęp do Internetu realizowany w technologii ADSL. Internet DSL jest odpowiednim narzędziem pracy dla małych i średnich firm, które mogą po atrakcyjnej cenie skorzystać z w pełni profesjonalnych rozwiązań, bez żadnych ograniczeń ilości przesyłanych danych, wykorzystując najnowocześniejsze urządzenia, korzystając z bogatych pakietów usług dodanych. Wraz z usługą Internet DSL oferujemy możliwość zakupu profesjonalnych Pakietów hostingowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Istnieje również możliwość zdefiniowania rozwiązania hostingowego, które idealnie dopasuje się do potrzeb Państwa firmy. Pozwoli to na zapewnienie profesjonalnej obsługi oraz sprawnego działania poczty elektronicznej i strony www firmie.

Sposób realizacji, czyli jak działa usługa?
Internet DSL to usługa, która umożliwia korzystanie z szerokopasmowego dostępu do Internetu w oparciu o infrastrukturę łączy analogowych, wysokiej jakości urządzeń i naszych profesjonalnych rozwiązań. Usługa świadczona jest na bazie usługi Bitstream Access (BSA).
 
Rozwiązanie BSA pozwala operatorowi jakim jest Mediatel 4B na zdefiniowanie i wprowadzenie własnego produktu realizowanego w technologii ADSL, a także dystrybucję oraz sprzedaż pod własną nazwą i we własnym imieniu, przy wykorzystaniu infrastruktury sieci dostępowej TP SA.
 
Cechy usługi
W ramach usługi zapewniamy:
  • wysokiej klasy sprzęt, dzięki któremu Klient może w prosty sposób zbudować własną bezprzewodową sieć lokalną
  • atrakcyjne cenowo pakiety hostingowe zapewniające profesjonalną obsługę firmowej poczty elektronicznej oraz stron internetowych
  • stałe adresy IP
  • brak limitów ilości przesłanych danych
  • ciągły nadzór nad usługą prowadzony przez operatora
  • profesjonalną instalację, wykonywaną przez służby techniczne Mediatel 4B
  • konfigurację sieci bezprzewodowej w przypadku wyboru opcji rozszerzonej
  • przepływności dobrane do indywidualnych potrzeb Klienta
Dlaczego warto skorzystać z naszego rozwiązania?
Usługa Internet DSL działa w oparciu o wysokiej klasy urządzenia, które charakteryzują się funkcjonalnością, wydajnością i niezawodnością.
 
Usługa Internet DSL została opracowana i realizowana według ściśle ustalonych zasad, dzięki czemu stała się wysokiej jakości produktem, który gwarantuje niezawodny dostęp do Internetu. Opierając się na najnowocześniejszej technologii, nasze rozwiązanie zapewnia użytkownikowi doskonałą jakość i szybkość łącza internetowego. Dzięki usłudze Internet DSL już dziś mogą Państwo stworzyć bezprzewodową sieć lokalną WiFi w obrębie swojego biura z zachowaniem mechanizmów jej bezpieczeństwa.
 
Dbając o potrzeby użytkowników naszego dostępu do Internetu znieśliśmy limit na ilość pobieranych i wysłanych danych. Teraz możliwe jest korzystanie z Internetu bez żadnych ograniczeń czasowych lub ilościowych.